02:30Charlotte - Los Angeles Galaxy 0:0 02:30Cincinnati - St. Louis City 3:1 02:30Inter Miami - DC United 1:0 02:30New England Revolution - Philadelphia Union 0:3 02:30New York City - New York Red Bulls 2:1 02:30Toronto FC - CF Montreal 5:1 03:30Austin FC - Sporting Kansas City 3:2 03:30Chicago Fire - Columbus Crew 1:3 03:30Houston Dynamo - FC Dallas 1:1 03:30Minnesota - Portland Timbers 2:1 04:30Real Salt Lake - Colorado Rapids 5:3 05:30San Jose Earthquakes - Orlando City 0:1 05:30Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps 1:1
ABD: USL Championship
02:00Indy Eleven - Hartford Athletic 4:1 02:00Loudoun - Monterey Bay 3:0 02:00Pittsburgh - North Carolina 1:1 02:30Tampa Bay - FC Tulsa 5:0 05:00Oakland Roots - Orange County SC 2:1 05:30Las Vegas Lights - Louisville City 2:2 05:30Phoenix Rising - Miami FC 2:0
ABD: MLS Next Pro
03:00Huntsville - Atlanta United 2 2:3 03:30North Texas - Portland Timbers 2 2:1 22:00Inter Miami II - Carolina Core -:- 22:00Minnesota 2 - Tacoma Defiance -:- 22:00New England Revolution II - Philadelphia II -:- 00:00New York Red Bulls 2 - Cincinnati 2 -:-
23:00Christos - Virginia Marauders 3:0 00:00Project 51O - Almaden 2:1 01:00New Mexico U23 - Flatirons 2:1 01:00North Carolina FC U23 - Charlotte Independ. 2 4:0 01:00San Francisco City - Academica SC 0:2 01:00Seacoast Utd Phantoms - AC Connecticut 6:1 01:00West Virginia - Salem City 1:1 01:30Morris Elite - Staten Island ASC 0:1 02:00Fort Wayne - Dayton 3:1 02:00LVU Rush - Reading 0:2 02:00Michiana Lions - Flint City 1:2 02:00Oakland County - Union FC Macomb 1:0 02:00Virginia Beach - Charlottesville Blues 3:0 02:00Wake FC - SC United Bantams 2:6 02:00Western Mass Pioneers - Pathfinder 4:0 03:00Təxirə salındıAHFC Royals - Hill Country Lobos -:- 03:00Bavarian United - Minneapolis City 1:0 03:00Blue Goose - Mississippi Brilla 0:0 03:00Corpus Christi FC - Houston Sur 1:0 03:00Ironbound SC - Hudson Valley 0:4 03:00Louisiana - Little Rock Rangers 0:0 03:00Rochester FC - St. Croix 2:1 03:00Sueno - River Light 1:2 03:30Peoria - Chicago Dutch Lions 4:0 04:00Utah United - Utah Avalanche 1:2 05:00Redlands FC - Capo II 1:4 00:00Lane United - Midlakes United -:- 00:00Tacoma Stars - Ballard -:- 00:00West Seattle Junction - Portland U23 -:-
ABD: NISA
02:00Maryland Bobcats - Savannah Clovers 2:0 02:00Təxirə salındıMichigan Stars - Club de Lyon -:-
ABD: NWSL Women
02:30Washington K - Angel City K 4:2 04:30Kansas City Current K - Racing Louisville K 3:3 00:00Gotham K - Chicago K -:-
12:00Andernach K - Hamburger SV K 0:4 12:00Gutersloh K - Bayern II K 3:1 12:00Hoffenheim II K - Meppen K 0:2 12:00Wolfsburg II K - Ingolstadt K 1:1 15:00Frankfurt II K - Sand K 1:0 15:00Weinberg K - Jena K 0:4
ANDORRA: Primera Divisió
18:00Atletic Escaldes - Atletic America -:- 18:00Ordino - Carroi -:- 18:00Pas de la Casa - Esperanca -:- 18:00Penya - Inter Escaldes -:- 18:00UE Santa Coloma - FC Santa Coloma -:-
ANGOLA: Girabola League
39'Sagrada - Desportivo Huila 3:0 17:00Sao Salvador - Bravos do Maquis -:- 9'Academica - Interclube 0:0 17:30Santa Rita - Primeiro de Agosto -:-
ARJANTİN: Liga Profesional
00:00River Plate - Belgrano 3:0 02:00Defensa y Justicia - Gimnasia L.P. 1:1 02:30Instituto - Union Santa Fe 1:1 21:00Barracas Central - Sarmiento Junin -:- 21:30Platense - Independiente -:- 23:45Banfield - Huracan -:- 23:45Talleres Cordoba - Atl. Tucuman -:-
ARJANTİN: Primera Nacional
01:00Quilmes - Gimnasia Jujuy 2:1 03:10CA Estudiantes - Alvarado 4:0 19:45Atletico Atlanta - Atl. Rafaela -:- 21:00Arsenal Sarandi - Tristan Suarez -:- 21:00Guillermo Brown - Agropecuario -:- 21:30Aldosivi - Almagro -:- 21:30Chacarita Juniors - Racing Cordoba -:- 21:30Defensores Unidos - Deportivo Madryn -:- 21:30Gimnasia Mendoza - Deportivo Moron -:- 21:45Colon - Chaco For Ever -:- 22:00San Martin S.J. - All Boys -:- 00:00Estudiantes Rio Cuarto - Def. de Belgrano -:-
ARJANTİN: Torneo Federal
39'Biblioteca Atenas - Ferro Gen. Pico 0:0 21:00Circulo Deportivo - Germinal -:- 21:00Olimpo - Sansinena -:- 21:00Santamarina - Villa Mitre -:- 21:30Crucero del Norte - Juventud Antoniana -:- 21:30Def. Pronunciamiento - Independiente Chivilcoy -:- 21:30El Linqueno - Gimnasia E.R. -:- 21:30San Martin Mendoza - Deportivo Camioneros -:- 21:30Union Sunchales - San Martin Formosa -:- 22:009 de Julio Rafaela - Douglas Haig -:- 22:00Argentino MM - Juventud U.U. -:- 22:00Boca Unidos - Sarmiento de La Banda -:- 22:00Cipolletti - Kimberley -:- 22:00Gutierrez Mendoza - Ciudad Bolivar -:- 22:00Sol de America - Sarmiento Resistencia -:- 22:00Sportivo Estudiantes - Huracan Las Heras -:- 22:00Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
18:00Laferrere - Deportivo Merlo -:- 21:30Fenix - San Martin Burzaco -:- 23:00Midland - Acassuso -:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Berazategui - CSR Espanol -:- 21:30El Porvenir - Central Ballester -:- 21:30General Lamadrid - Juventud Unida S. M. -:- 21:30Justo Jose de Urquiza - Atlas -:- 21:30Real Pilar - Argentino de Rosario -:-
21:00EC Vera Cruz - Caac Brazil -:- 21:00Niteroiense - Campos AA -:- 21:00Paraty - EC Resende -:- 21:00Santa Cruz RJ - Uni Souza -:-
BREZİLYA: Gaucho 2
23:00Təxirə salındıAimore - Futvida -:- 23:00Təxirə salındıEsportivo - GE Gloria -:- 23:00Təxirə salındıFrederiquense - Passo Fundo -:- 23:00Təxirə salındıGaucho - EC Cruzeiro -:- 23:00Təxirə salındıGE Bage - Lajeadense -:- 23:00Təxirə salındıInter Santa Maria - Monsoon -:- 23:00Təxirə salındıPelotas - Sao Gabriel -:- 23:00Təxirə salındıVeranopolis - Brasil Farroupilha -:-
BREZİLYA: Goiano 2
21:30ASEEV - Centro Oeste -:- 21:30Santa Helena - Trindade -:- 22:00Anapolina - Ouvidorense -:-
BREZİLYA: Matogrossense 2
23:00Atletico MT - Pocone 0:3 02:00Sinop FC - Campo Novo 3:2 22:00Santa Cruz MT - Caceres -:- 23:00Rondonopolis EC - Operario FC -:- 23:00Sport Sinop - Juara -:-
BREZİLYA: Mineiro 2
39'Betim - Nacional de Muriae 0:0 22:00Varginha - URT -:-
16:00Albi-Marssac K - Le Mans K -:- 16:00Lens K - Orleans K -:- 16:00Montauban K - Thonon Evian K -:- 16:00Nice K - Marsilya K -:- 16:00Rodez K - Metz K -:- 16:00Strasbourg K - Nantes K -:-
GANA: Premier Lig
18:00Bechem United - Karela -:- 18:00Dreams - Heart Of Lions -:- 18:00Hearts Of Oak - Aduana -:- 18:00Medeama - Tamale -:- 18:00Nsoatreman - Bibiani Gold Stars -:- 18:00Samartex - Bofoakwa Tano -:-
GANA: Division One League
18:00Berekum City - Mighty Royals -:- 18:00Brong Ahafo - Techiman Liberty -:- 18:00Ebusua Dwarfs - Swedru All Blacks -:- 18:00Elmina Sharks - Venomous Vipers -:- 18:00Future Stars - Asekem -:- 18:00Hohoe United - ADVSA -:- 18:00Holy Stars - Nzema Kotoko -:- 18:00Na God - Susubiribi -:- 18:00New Edubiase - King Faisal -:- 18:00Skyy - Pac Academy -:- 18:00Soccer Intellectuals - Young Redbull -:- 18:00Vision - Kotoku Royals -:- 18:00Young Apostles - Baffour SA -:-
GİNE: Ligue 1
19:00Gangan - Wakriya -:- 19:00Kaloum Star - Kamsar -:-
GRENADA: Premier Division
23:00Hard Rock - Queens Park Rangers 1:4 23:00Təxirə salındıParadise - SAB Spartans -:- 23:00SAB Spartans - Fontenoy 1:1 23:00Təxirə salındıShamrock - Hard Rock -:- 23:00Camerhogne - Mt. Rich -:- 23:00Təxirə salındıFontenoy - St. John's -:- 23:00Təxirə salındıHurricanes - Camerhogne -:- 23:00Təxirə salındıQueens Park Rangers - Mt. Rich -:- 23:00Shamrock - Paradise -:-
16:00Bologna K - Arezzo K -:- 16:00Cesena K - Verona K -:- 16:00Genoa K - RES Roma K -:- 16:00Lazio K - Parma K -:- 16:00Pavia K - Brescia K -:- 16:00San Marino Academy K - Ternana K -:- 16:00Tavagnacco K - Ravenna K -:- 17:00Chievo Verona K - Freedom K -:-
İZLANDA: Icelandic Cup Women
39'Afturelding K - Vikingur Reykjavik K 1:0 39'Valur K - Fram K 4:0 9'Hafnarfjordur K - Fjardab/Hottur/Leiknir K 0:0 19:00Throttur K - Fylkir K -:- 22:30Stjarnan K - Breidablik K -:-
01:15La Equidad - Tolima 2:3 03:30Once Caldas - Santa Fe 0:0
KOLOMBİYA: Liga Women
23:00Llaneros K - Cucuta K 1:0 23:30Ind. Medellin K - Real Santander K 3:1 23:30Junior K - Atl. Nacional K 0:1 23:00Deportivo Pereira K - Santa Fe K -:-
KONGO: Ligue 1
15:00Inter Club - Cheminots 2:2 9'Kondzo - Leopard 1:0
12:00Debrecen II - Senyo Carnifex 1:2 18:00Cigand SE - DVTK II -:- 18:00Eger SE - Tiszafuredi -:- 18:00Gyongyosi - Putnok VSE -:- 18:00Hatvan - Ujpest II -:- 18:00Karcagi - Kisvarda II -:- 18:00SBTC - REAC -:- 18:00Tiszaujvaros - Debreceni EAC -:-
MACARİSTAN: NB III - Northwest
12:00Gyirmot II - Zalaegerszegi II 5:2 12:00Puskas Academy II - Budaorsi 1:1 18:00Bicskei - Győr II -:- 18:00Csornai - SC Sopron -:- 18:00Dorogi - Haladas Zanati -:- 18:00III. Keruleti TVE - Balatonfuredi -:- 18:00Tatabanya - Komaromi VSE -:- 18:00VLS Veszprem - Kelen -:-
MACARİSTAN: NB III - Southeast
12:00Kecskemeti II - Fuzesgyarmati SK 7:0 12:00Vasas II - ESMTK Budapest 2:1 18:00Cegledi - FC Dabas -:- 18:00Hodmezovasarhely FC - Elore -:- 18:00Korosladany MSK - Bekescsaba -:- 18:00Monori - Martfui -:- 18:00Penzugyor - Honved II -:- 18:00Szolnoki - Szeged II -:-
MACARİSTAN: NB III - Southwest
12:00Fehervar FC II - Kaposvar 0:2 12:00Paks II - Szekszardi 2:2 18:00Erdi - Mohacsi -:- 18:00Gardony Varosi - MTK II -:- 18:00Nagykanizsa - Ferencvaros II -:- 18:00PTE-PEAC - Ivancsa -:- 18:00Szentlorinc - Dunaujvaros PASE -:-
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
13:00Cheng Fung - Benfica 1:2 15:00Hang Sai - Chao Pak Kei -:-
MALAVİ: Super League
15:30Bangwe All Stars - MAFCO 0:1 15:30Təxirə salındıCivo Utd - Mighty Tigers -:- 15:30Dedza Dynamos - Chitipa United 0:0 15:30Təxirə salındıFOMO - Mzuzu City -:- 15:30Karonga United - Civo Utd 1:1 15:30Təxirə salındıMoyale Barracks - Baka City -:- 15:30Silver Strikers - Mighty Wanderers 2:0
MALEZYA: Süper Lig
11:45Kuching City FC - Sri Pahang 2:2 15:15Penang - Terengganu 0:0
MALİ: Premiere Division
19:30Stade Malien - Real Bamako -:- 21:30USFAS Bamako - AS Police -:-
23:001976 Phoenix FC - Morvant Caledonia Utd -:- 23:00Defence Force - Eagles FC -:- 23:00Point Fortin - Port Of Spain -:- 23:00Police - Central FC -:- 23:00Sando - La Horquetta -:-
18:15Al Nasr - Sur Club -:- 18:15Al-Rustaq - Dhofar -:- 18:15Al Seeb - Al Nahda -:- 18:15Al-Shabab - Bahla -:- 18:15Al-Wahda - Oman Club -:- 18:15Ibri - Sohar -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Defensor Sp. - Penarol 0:2 18:30Danubio - Racing Montevideo -:- 21:00Boston River - Cerro CA -:- 23:30Wanderers - Cerro Largo -:-
URUGUAY: Segunda Division
71'Sud America - Albion 1:0 74'Uruguay Montevideo - Juventud 1:0 21:00Atenas - Colon -:- 21:30Tacuarembo - Plaza Colonia -:-
ÜRDÜN: Premier Lig
19:00Al Ramtha - Al Ahli -:- 19:00Al Wehdat - Sahab -:- 19:00Aqaba - Maan -:- 19:00Shabab Al Ordon - Moghayer Al Sarhan -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
23:00La Guaira - Inter de Barinas 2:1 03:00Metropolitanos - Universidad Central 5:2 00:30Carabobo - Angostura -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Yaracuyanos - Heroes de Falcon 1:2 00:00Maritimo - Fundacion AIFI 4:0 22:30Atletico La Cruz - Dynamo Puerto -:- 22:30El Vigia - Urena -:- 22:30Miranda - Bolivar -:- 23:00Aragua - Academia Rey -:- 23:00Trujillanos - Frontera -:-
VİETNAM: V.League 2
13:00Hoa Binh - TTBD Phu Dong 0:0 14:00Binh Phuoc - Dong Nai 3:0 15:15PVF-CAND - Long An 4:1
YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional
20:00Sanjoanenses - FC Derby -:- 20:00Ultramarina - Boavista da Praia -:-
12:00Volos 2004 K - Rethymniakos K -:- 13:00Asteras T. K - Seirines Grevenon K -:- 17:00AEL Larissa K - Kastoria K -:- 17:00Olimpiada Imittou K - Panathinaikos K -:- 17:00Trikala K - Atromitou K -:-
ZAMBİYA: Super League
FasiləMUZA - Green Buffaloes 0:0 70'Nkana - Kansanshi 0:0
esma.az - futbol azarkeşləri üçün sayt! Burada siz bu gün oynanılan oyunları, eləcə də dünyanın hər yerindən bütün əsas liqa oyun xallarını tapa bilərsiniz!